Blogposts

Blog

Geplaatst op zondag 24 juni 2018 @ 19:26 door Travelboy , 758 keer bekeken

Ondanks de onderbroken collectieve onderhandelingen, is de communicatielijn tussen de Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair en haar piloten in Duitsland niet volledig afgebroken. Een nieuwe verkennende vergadering staat gepland voor het midden van volgende week, zei een woordvoerder van de Vereinigung Cockpit (VC) in Frankfurt.

 

Voor Ryanair passagiers is het de hopen dat stakingen deze zomer kunnen worden vermeden. Eerder zei de vakbondsbestuurder dat de leden gaan beslissen of er deze zomer wordt gestaakt door Ryanair piloten die zijn gestationeerd in Duitsland,. Ze eisen hoger loon en betere arbeidsomstandighedenwet. Als maatstaf worden hierbij de arbeids-voorwaarden aangehouden van hun concurrenten Tui fly, Condor en Easyjet

 

Volgens de VC heeft Ryanair zich in de afgelopen onderhandelingen niet-coöperatief gedragen en zich niet aan deadlines gehouden en heeft het alle door VC gedane voorstellen van tafel gemaaid, maar er is hoop dat er toch een overeenkomst komt in de komende gesprekken

 

Kortom, de VC blijft open staan voor oplossingen. "Uiteindelijk is het niet ons doel om te staken, maar om een ​​collectieve overeenkomst voor onze leden te sluiten," zei Schmitt. Hij wilde niet zeggen hoeveel van de plus minus 400 Ryanair-piloten in Duitsland door VC worden vertegenwoordigd. "maar we zouden niet durven als we niet overtuigd waren van onze effectiviteit."

 

Lees hier het originele Duitstalige artikel van www.Aero.deReacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te mogen plaatsen. Klik hier om in te loggen.