Blogposts

Blog

Geplaatst op dinsdag 10 juni 2025 @ 12:34 door Travelboy , 31 keer bekeken

Wizz Air heropent haar basis op Tuzla Airport in september, twee jaar na de sluiting ervan, met plannen om twee vliegtuigen te stationeren en negen nieuwe routes te lanceren.

 
De luchtvaartmaatschappij introduceert vluchten naar Hamburg, Beauvais, Keulen, Malmö, Göteborg, Berlijn, Charleroi en Hahn. 
 
Deze uitbreiding volgt op een openbare oproep tot het aanvragen van subsidies voor luchtvaartmaatschappijen, waarvoor Wizz Air de enige aanvrager was. De regering van het kanton Tuzla heeft 615.000 euro aan subsidies toegekend voor het eerste operationele jaar (2025), met een jaarlijkse financiering die tussen 2026 en 2028 oploopt tot een miljoen euro. Volgens de overeenkomst ontvangt Wizz Air zes euro per aankomende passagier op de nieuw gelanceerde routes.
 
 
Verschillende voormalige bestemmingen, waaronder Billund, Eindhoven, Friedrichshafen, Baden-Baden, Neurenberg en Stockholm Skavsta, worden echter op dit moment niet hervat.
 
 

 

 
 

 

 

 



Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Plaats een reactie

Je moet ingelogd zijn om een reactie te mogen plaatsen. Klik hier om in te loggen.